• ساعت : ۹:۵۱:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ 
نشست و تجلیل از مجموعه روابط عمومی شهرداری،شورای شهر، شهرداریهای مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری بابل

نشست و تجلیل از مجموعه روابط عمومی شهرداری،شورای شهر، شهرداریهای مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری بابل

 

 

بمناسبت ۲۷ اردیبهشت  "روز ارتباطات و روابط عمومی"در نشستی صمیمی مهدی کیانی شهردار بابل ، مرتضی کاردگر "رئیس شورای اسلامی شهربابل" ، جعفر واثقی ، محمد زمان یعقوبی ، نرگس نوروزی "اعضای شورای اسلامی شهربابل" سید علی رحیمایی، و  مهدی حیدری معاونین شهردار ضمن تبریک این روز از زحمات یکساله شان با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

 

 

در مراسم نشست صمیمی و تجلیل از روابط عمومی های شهرداری،شورای اسلامی شهر،شهرداری های مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری بابل

مجتبی ابراهیم زاده "مدیر روابط عمومی شهرداری بابل" ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهربابل بابت این نشست و تقدیر از زحمات همکاران روابط عمومی با بیان عملکرد مؤفق و رضایت همکاران اظهارداشت:

تولید ۱۴۳ کلیپ عملکرد و ۶۶۰ دقیقه تولید محتوا برای فضای مجازی بخشی از علملکرد همکاران مان در سال گذشته بود و با تقدیر و تشکر از خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان بابل بیان داشت که تمامی این عزیزان بدون استثنا ودرهر موقع از زمان یاری گر شهرداری بابل بودند و با انعکاس خبرهای شهرداری ، شورای اسلامی شهربابل ، شهرداری مناطق و سازمان های تابعه شهرداری پل ارتباط بین ما ومردم بودند و هستند .

 

در پایان این مقام مسئول گفت:

همکاران مان در طول شبانه روزی خدمت میکنند و خبرهای ما حتی در سطح استان و گاها در سطح کشور انعکاس میابد که این مرهون تلاش بی وقفه همکاران مان است.

 

مهدی کیانی  شهردار بابل در این نشست صمیمی وتجلیل از روابط عمومی های شهرداری باتبریک روز روابط عمومی و ارتباطات و تقدیر از تلاشهای همکاران روابط عمومی در طول سال گذشته اظهار داشت:

حوزه ای که شما کار میکنید بسیار حساس و درواقع تیغ دولبه ای هست که میتواند کمک کار مدیر باشید یا وسیله ای برای تضعیف مدیر آن مجموعه باشد.

 

روابط عمومی حلقه متصل بین ریاست و سازمانهاهست در جهت انعکاس عملکردکارهای مجموعه اداری

مهم ترین نکته حوزه کار شما به هنگام وبه موقع بودن انعکاس خبری هست که امیدوارم در تمام کارهایتان مؤفق باشید که مؤفقیت شما مؤفقیت مجموعه ماست.

 

مرتضی کارگر "رئیس شورای اسلامی شهربابل نیز در این نشست , با تبریک این روز و خدا قوت به مدیران و کارشناسان روابط عمومی های حاضر دراین جلسه بیان داشت:

به قطع ویقین مؤفقیت هر مدیر و سازمان میتواند روابط عمومی باشد.

امروز روابط عمومی به جهت اینکه نقش ارزشمند و مؤثری دارد که واقعا جز تأثیرگذار ترین زیر مجموعه هر سازمانی هست .

ایجاد تفاهم وحس همدلی و هم سوئی جز وظایف اصلی کسی هست که در واحد روابط عمومی کار میکند و سرلوحه اصلی کارش ایجاد تفاهم و یارفع سوع تفاهم درآن مجموعه هست .

 

پاسخگویی لازم به انتقادات و شبهه هات داشته باشد واین توانمندی بواسطه علم وتخصصی که دارد باید در خودش ایجاد کند.

کسیکه در روابط عمومی کارمیکند سعه صدربالایی باید داشته باشد_عالم به کارش باشدکه غیراز این باشد آن اثر بخشی رانخواهد داشت.

 

اعتمادبه نفس داشته باشد روراست و شفاف باشد_ عاشق بکارش و با انگیزه باشد .

 

🗒شنبه:۳۰اردیبهشت ۱۴۰۲

 #شهرداری_و_شورای_اسلامی_شهر_بابل

🆔 https://t.me/baghemellii

🆔 Https://eitaa.com/baghemel

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها