• ساعت : ۸:۴۷:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ 
پیام مهدی كیانی شهردار بابل به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
روابط عمومی با تیزبینی و هوشیاری می تواند سقف پیروزی های یک سازمان را بر بنیاد اطلاعات و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم گیری های صواب و دقیق مدیران ارشد سازمان را یاری رساند.

پیام مهدی کیانی شهردار بابل به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

 

روابط عمومی با تیزبینی و هوشیاری می تواند سقف پیروزی های یک سازمان را بر بنیاد اطلاعات و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم گیری های صواب و دقیق مدیران ارشد سازمان را یاری رساند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل، مهدی کیانی شهردار این شهر با صدور پیامی روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی مبیّن اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی است.

 

روابط عمومی از الزامات عصر دانایی، عنصری اثرگذار در چرخه اطلاع رسانی و اصلی ترین حلقه اتصال و پیوند دهنده سازمان‌ها با مخاطبین و جامعه هدف محسوب می شوند؛ این حوزه استراتژیکی با پالایش خواسته های افکار عمومی، سازمان را برای تحقّق اهداف آتی آماده می سازد و در این مسیر با بکارگیری دانش، مهارت و خلاقیت، فضاسازی سالم و مطلوب برای گردش شفاف، سریع و صحیح اطلاعات در جامعه، تنویر افکار عمومی و تسهیل تعاملات اجتماعی بر پایه حُسن اعتماد دنبال می‌کنند.

 

بی تردید توسعه بدون اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی امکان پذیر نبوده و نیست و اینجاست که نقش مهم و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان ها  با بهره گیری از فناوری های نوین و تسریع در امر اطلاع رسانی ازطریق پلتفرم ها جلوه گر می شود و روابط عمومی با تیزبینی و هوشیاری می تواند سقف پیروزی های یک سازمان را بر بنیاد اطلاعات و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم گیری های صواب و دقیق مدیران ارشد سازمان را یاری رساند.

 اینجانب فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی  مدیران، مسئولان و کارمندان و همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی به خصوص همکاران پرتلاشم در مجموعه شهرداری بابل که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.

 

#شهرداری_و_شورای_اسلامی_شهر_بابل

🆔 https://t.me/baghemellii

🆔 Https://eitaa.com/baghemeli

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها