• ساعت : ۸:۷:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ 
مهندس مهدی کیانی شهردار بابل:
در ادامه روند خدمت رسانی، دو پارك دیگر در سال ۱۴۰۲ در بابل به بهره برداری می رسد.

مهندس مهدی کیانی شهردار بابل:

در ادامه روند خدمت رسانی، دو پارک دیگر در سال ۱۴۰۲ در بابل به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

در چند ماه اخیر؛ در اجرای برنامه های عمرانی شهرداری بابل، دیگر برنامه ایی که بسیار مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفت، احداث بوستان و پارک های محله بود که توانست تا حدودی افزایش سرانه فضای سبز بابل را ارتقاء بخشد.

 

شهردار بابل از توسعه فضای سبز به عنوان یکی از اولویت های شهرداری بابل ذکر کرد و گفت: در همین راستا؛ احداث پارک های جدیدی در سطح شهر بابل در سال آینده در برنامه شهرداری بابل قرار دارد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل؛ مهندس کیانی در حاشیه هشتمین نمایشگاه ملی گل و گیاه، اظهار کرد: در راستای ادامه روند خدمت رسانی با هدف افزایش فضای سبز شهر بابل،  تعداد پارک و بوستان در محلات مختلف افزایش خواهد یافت،لذا این نوید را به مردم شریف شهر بهار نارنج می‌دهیم که در بهار ۱۴۰۲ دو پارک دیگر نیز به فضای سبز شهر بابل اضافه خواهد شد.

 

شهردار بابل، افزود: پارک قاصدک در محله اوشیب یکی از دو پارکی است که در مراحل عمرانی خود قرار داد و در حال حاضر عملیات اجرایی آن ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

 وی همچنین از امور اولیه ساخت پارکی در محله شهید بذری خبر داد و گفت: ساخت این پارک در دستور کار قرار گرفته و انشااله هر دو پارک، در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بابل

🆔 https://t.me/baghemellii

🆔 Https://eitaa.com/baghemeli

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها