• ساعت : ۸:۱:۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ 
روشنایی میدان شهید كشوری تكمیل می‌شود.

روشنایی میدان شهید کشوری تکمیل می‌شود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل سید مرتضی حسینی مدیر عامل سازمان با بیان این مطلب افزود: با دستور دکترشاهین کلانتری بنگرشهردار بابل و با هدف تامین روشنایی مطلوب، ارتقا امنیت و نیز زیباسازی شهری ، سیستم روشنایی میدان شهید کشوری به زودی احداث و به یکی از میادین با روشنایی مناسب در شب تبدیل خواهد شد.

 

حسینی ادامه داد: ایجاد روشنایی مناسب برای این میدان از مطالبات متعدد شهروندان گرانقدر بوده و با تاکید شهردار محترم و دستور ویژه ایشان به بخشهای مرتبط تلاش می‌کنیم با هماهنگیهای صورت پذیرفته طی چند روز آینده این مهم را عملیاتی نماییم.

 

حسینی همچنین گفت: با توجه به پایش شهری صورت پذیرفته و متناسب با حساسیت موضوع، بر اساس اولویت منطقه ای و تعامل مناسب با ادارت برق شمال و جنوب تلاش میکنیم مسیرها و معابر خاموش یا کم نور شهر به زودی ارتقا لوکس نوری یافته و با استفاده از امکانات روز و تجهیزات مناسب علاوه بر افزایش سطح روشنائی از کاهش محسوس مصرف برق نیز برخوردار باشیم .

 

مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز در پایان اشاره کرد: طرحهای ویژه زیباسازی میدان شهید کشوری هم به عنوان یک از مهمترین میادین شهری بابل در دستور مطالعه سازمان قرار دارد و ان‌شاالله پس از تایید لازم ، با کمک و مساعدت هنرمندان عزیز شهر اجرا و در معرض دید شهروندان محترم قرار خواهد گرفت.

 

روابط عمومی واموربین ‌الملل شهرداری بابل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها