• ساعت : ۸:۲۶:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ 
سید مجتبی حکیم شهرداربابل
پروژه آماكا احداث بازارچه در موزیرج و احداث بوستان محله در شهرك فرهنگیان از جمله مطالبات امروز شهرداری از دكتر نبیان است
از حضور دکتر نبیان معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مهندس رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران استانی و شهرستانی در بابل جهت رفع مشکلات و خواسته های به حق شهروندان تشکر میکنم

سید مجتبی حکیم شهرداربابل :

پروژه آماکا ، احداث بازارچه در موزیرج و احداث بوستان محله در شهرک فرهنگیان از جمله مطالبات امروز شهرداری از دکتر نبیان است.

 

از حضور دکتر نبیان معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مهندس رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیران استانی و شهرستانی در بابل جهت رفع مشکلات و خواسته های به حق شهروندان تشکر میکنم.

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری بابل برگزار شد ، نظری مدیرکل راه و شهرسازی علی کریمی و مهدی سعادتی نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، ولیزاده فرماندار ویژه شهرستان فرامرزابوالحسنی رئیس و غفارآری عضو شورای اسلامی  نیز حضور داشتند که برخی مشکلات و اقدامات شهر بابل توسط سید مجتبی حکیم شهرداربابل مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

سیدمجتبی حکیم شهرداربابل :

پروژه آماکا بیش از ۱۵ سال به صورت راکد باقی مانده و شهرداری در جهت رفع این مشکل نهایت همکاری را نموده ولی به علت عدم توافق پیمانکار و اداره کل راه و شهرسازی همچنان این مشکل به حالت قبل باقی مانده است.

 

در منطقه شهرک فرهنگیان (خیابان فلسطین) نیز زمینی در حدود ۳۸۰۰ متر وجود دارد که در تفکیکی فرهنگیان قرار گرفته و کاربری فضای سبز و آموزشی را دارد ولی آموزش وپرورش آن را تصرف نموده است. اگر  آقای دکتر نبیان عنایت کنند و همکاری لازم جهت تحویل به شهرداری صورت پذیرد تصمیم داریم فضای سبز و پارک محله را در آن منطقه احداث نماییم.

 

در موزیرج نیز زمینی به مساحت ۱۹۰۰ متر موجود می باشد که در این زمین نیز در صورت تحویل به شهرداری ، بازارچه بسیار مناسبی احداث خواهد شد.

در پایان دکتر نبیان از مساعدت در خصوص تخصیص اعتبارات لازم جهت پروژه های مطروحه اعلام آمادگی نمودند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها