• ساعت : ۸:۵۲:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ 
پروژه ی دیگری از شهرداری بابل به بهره برداری رسید
بهسازی میدان ۱۷ شهریور در شب هفدهم شهریور‌ماه
چهاردهمین اقدام شهرداری بابل در سال ۹۹ با بهسازی میدان ۱۷ شهریور در مساحتی بالغ بر ۲۸۰۰ متر مربع

بهسازی میدان ۱۷ شهریور در شب هفدهم شهریور‌ماه

 

پروژه ی دیگری از شهرداری بابل به بهره برداری رسید

 

چهاردهمین اقدام شهرداری بابل در سال ۹۹ با بهسازی میدان ۱۷ شهریور در مساحتی بالغ بر ۲۸۰۰ متر مربع

 

 

سید مجتبی حکیم شهردار بابل:

ارتقای کیفیت زندگی شهری و ایجاد فضایی آرام و راحت حق شهروندان است

ایجاد پیاده راه و فضای مطلوب برای ارتقاء آرامش شهروندان یک ضرورت محسوب میشود

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، پروژه دیگری از شهرداری بابل با حضور حجت الاسلام روحانی امام‌ جمعه معزز بابل و سید مجتبی حکیم شهردار بابل، فرامرزابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورا به بهره برداری رسید.

 

سید مجتبی حکیم  شهردار بابل :

بعد از احداث پیاده راه آیت الله کریمی و‌ استقبال شهروندان از فضای آن، شهرداری بابل در نظر داشت تا با شناسایی مکانهایی که ظرفیت ساخت پیاده راه را دارند با کمترین هزینه و بهترین کیفیت فضای تفریحی و مطلوب دیگری برای شهروندان فراهم آورد.

 

با شناسایی ظرفیت موجود در میدان ۱۷ شهریور که از مکانهای قدیمی بابل محسوب می شود و سالها با چهره نامطلوب به حال خود رها شده بود از پتانسیلهایی بود که برای بهسازی مورد توجه قرار گرفت.

 

ایجاد پیاده راه در مساحت ۲۸۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال به منظور ساخت  فضایی آرام برای خانواده ها که یک الزام و ضرورت به حساب می آید در دستور کار قرارگرفت و با برنامه ریزی و پیش بینی هایی که در خصوص اجرای این پروژه انجام شد توانستیم این پروژه را در کمترین زمان اجرایی و به شهروندان ارائه دهیم.

 

امروزه وجود فضای تفریحی برای شهروندان بسیار مهم می باشد و ایجاد فضای آرام برای خانواده ها یک اولویت برای مدیریت شهری محسوب می شود.

 

ایجاد این محیط در مرکز شهر سبب خواهد شد تا خانواده ها برای استفاده از فروشگاه ها و مراکز خرید لذت بیشتری ببرند

 

شهر بابل در سالهای اخیر بدلیل افزایش جمعیت و ترافیک شهری دستخوش تغییرات بسیاری شده و‌ چهره شهر را به سمت ناخوشایندی پیش برده است به همین منظور شهرداری و ‌شورای اسلامی شهر بابل تلاش می کنند تا با احداث پارک ، ‌بوستان و‌ احداث پیاده راه گام اساسی در ارتقای کیفیت زندگی و ‌تاثیرگذاری در مبلمان شهری بردارند.

 

 

 

 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۳

برچسب ها