• ساعت : ۱۱:۳۴:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 238
قدردانی اعضای شورای اسلامی شهربابل از شهردار و مدیریت فرهنگی شهرداری جهت برگزاری مراسم معنوی وشایسته لیالی قدر در باغ ملی

قدردانی اعضای شورای اسلامی شهربابل از شهردار و مدیریت فرهنگی شهرداری جهت برگزاری مراسم معنوی وشایسته لیالی قدر در باغ ملی

به گزارش روابط عمومیِ  شورای اسلامی شهر بابل : در هفتمین جلسه اصلی شورا اعضای شورای اسلامی شهر در پیامی از زحمات شهردار و مجموعه مدیریت فرهنگی شهرداری در جهت برپایی برنامه شایسته و معنوی لیالی قدر تقدیر و تشکر نمودند.

 

باتوجه  به وضعیت پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا ، شهرداری بابل با تنوع فعالیت‌ها و گستره خدمات ، حضور موثر و ارزشمندی در شهر بابل داشته است که از برنامه های قابل تقدیر و شایسته قدردانی، برنامه های برگزار شده لیالی قدر توسط مدیریت فرهنگی شهرداری در باغ ملی است.

 

برگزاری برنامه معنوی لیالی قدر (مراسم قرآن به سر ) با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در محوطه باغ_ملی (شهرداری مرکز) یکی از برنامه هاییست که در کشور سابقه نداشته است و این امر موجب گردید تا شهروندان در شرایط حساس کرونایی بتوانند در کنار یکدیگر در چنین شبهای بزرگی با خدای خویش راز و نیاز نمایند.

 

شورای اسلامی شهربابل همواره  حمایت قاطع از برنامه فرهنگی شهرداری خواهد داشت و امید است همانند سال گذشته در سال جاری نیز شاهد استمرار محافل فرهنگی فاخر و ارزشمند از سوی شهرداری بابل باشیم چرا که قطعا ایجاد فضای معنوی ، تعهد و سلامت خدمت را در پی خواهد داشت .

 

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات شهروندان گرامی و دست اندرکاران برنامه  جرعه ای از آسمان، از شهردارمحترم  و مدیریت فرهنگی شهرداری که با برنامه ریزی های مدبرانه چنین محفل ارزشمندی را در جهت توسعه و ترویج معنویت برگزار نمودند  تقدیر و تشکر می گردد.

 

 

 

امتیاز :  ۳.۵۰ |  مجموع :  ۱۰

برچسب ها