رو عنوان : سید مازیار حسنی
عنوان : خوشبختانه در سال ۹۸ شاهد كاهش ۱۲ درصدی حوادث نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ 
ساعت : ۹:۴۹:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سید مازیار حسنی :

خوشبختانه در سال ۹۸ شاهد کاهش ۱۲ درصدی حوادث نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، سید مازیار حسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل از کاهش ۱۲ درصدی حوادث آتش سوزی نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد و گفت:

 

سالی که‌ گذشت برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل سالی بی نظیر در زمینه اجرای برنامه های منظم آموزش عمومی شهروندان و همچنین اجرای برنامه های مدون  پیشگیری بوده است.

 

از جمله فعالیت های سازمان آغاز احداث‌ ششمین ایستگاه آتش نشانی، تلاش برای  دستیابی به سیستم بروز تجهیزات عملیاتی و در راس همه‌ی اینها  خدمت‌رسانی و ایثار بی‌منت همکاران آتش نشان بوده است.

 

همچنین با انجام اقدامات پیشگیرانه و ارائه آموزشهای عمومی مدون و گسترده برای شهروندان، شاهد کاهش ۱۲درصدی حوادث نسبت به سال ۹۷ بوده ایم.

 

سال ۹۷ را با ۱۸۴۷حادثه به اتمام رساندیم ولی در سال ۹۸ ،  ۱۶۲۶ مورد حادثه رقم خورد که این آمار بیانگر کاهش  ۲۲۱موردی است.

در سال گذشته۷۹۰ عملیات آتش سوزی در سال ۹۸ انجام شد که ۵۸۷ تن از شهروندان در حوادث مختلف توسط  آتش نشانان نجات یافتند.

پيشرفتهاي خوبی که در سال گذشته حاصل شده است بی‌شک مرهون حمایت‌های بی‌دریغ شهردار محترم و تلاش بي وقفه و همدلي همکاران و سایر مسئولین گرامی بوده است.

 

در روزهاي آغازین سال جدید نیز فرصت را مغتنم شمرده و ضمن قدردانی از تلاشهای همکاران خدوم سازمان آتش نشانی، از خداوند منان برای همه همکاران و خانواده محترمشان که در تمام لحظات و سختیها همگام و‌ همراه با آتش نشانان هستند ، آرزوی صحت، سلامتی و سربلندی دارم.

 

لازم بذکر است، در راستای مبارزه با ویروس کرونا، در هر روز ۴۰ آتش نشان با آمادگی کامل آماده ارائه خدمات ایمنی و سرویس دهی مناسب به شهروندان می باشند و حداکثر توان خود را در این راستا بکار گرفته و ویروس کرونا نتوانسته خللی در امداد رسانی ها ایجاد نماید.

در پایان مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بابل یادآور شد شهروندان عزیز در صورت بروز هرگونه حادثه با شماره ۱۲۵ تماس حاصل نمایند تا همکاران آتش نشانی در کوتاهترین زمان خدمت رسانی کنند.


تعداد بازدید : 90

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0