رو عنوان : سيد مرتضي حسيني
عنوان : با اتكا به دانش تجربه و ظرفیت داخلی سازمان و احیای نهالستانها با تولید مطلوب گلهای فصلی به استقبال بهار خواهیم رفت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
ساعت : ۱۳:۷:۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

با اتکا به دانش، تجربه و ظرفیت داخلی سازمان و احیای نهالستانها، با تولید مطلوب گلهای فصلی به استقبال بهار خواهیم رفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل، سید مرتضی حسینی مدیر عامل سازمان با اعلام این خبر گفت:

با توجه به برنامه ریزی های صورت پذیرفته که در جهت خودکفایی تولید گل صورت گرفته است همزمان با فصل بهار بیش از یک‌میلیون گل فصلی در نهالستان ونوشه سازمان تولید شد و به تدریج تا فرصت باقیمانده در فضای سبز شهری پراکنده خواهد شد.

 

ایجاد محیط دلپذیر، مطلوب و با نشاط از مهمترین اهداف سازمان فضای سبز می باشد  که علاوه بر ایجاد نشاط شهری منجر به ارتقای سرانه فضای سبز و‌ بهره مندی شهروندان از آن می گردد و برای نخستین بار ۳ ماه مانده به پایان سال، بستر کاشت و نشاکاری گلهای بهاره در سطح شهر آغاز شده است و با توجه به اتفاقات تلخ دیماه سال جاری و ضرورت احیا نشاط اجتماعی وظیفه سازمان سخت تر از گذشته شده است.

تنوع در تولید گل از دیگر دستاوردهای سازمان می باشد که  برای فصل بهار انواع گلهای بنفشه، سیلن، قرنفل، مینا، همیشه بهار ، آنمون، میمون و.... را در تنوع رنگ مطلوب در نهالستان ونوشه تولید و‌در بوستان ها، میادین و مراکز هدف سطح شهر بر اساس طراحی قبلی شاهد خواهیم بود.

 

با توجه به اینکه انتقال نشاهای گل از نهالستان به سطح شهر در حال انجام است و برای تولید این گلهای زیبا زحمات فراوانی کشیده شده، از شهروندان عزیز خواست تا در حفظ و نگهداری و مراقبت بیش از پیش این گیاهان سازمان را یاری نمایند.

 

خوشبختانه امسال با ارتقا سطح تولیدات صرفه جویی مطلوبی در منابع صورت گرفته است و امیدواریم بابل در نوروز ۱۳۹۹ زیباتر و شادابتر از هر سال باشد.


تعداد بازدید : 103

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0