• ساعت : ۱۱:۴۴:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ 
نويد روزهاي خوب براي شهرداري بابل با افتتاح پروژه بزرگ پايش تصويري
نوید روزهای خوب برای شهرداری بابل با افتتاح پروژه بزرگ پایش تصویری

نويد روزهاي خوب براي شهرداري بابل با افتتاح پروژه بزرگ پايش تصويري

 

 

وصول مطالبات میلیاردی شهرداری از بدهکاران چندین ساله از اقدامات موثر و قابل توجه شهرداری بابل می باشد. 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، چهل وچهارمین جلسه شورای اسلامی  با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، سید مجتبی حکیم شهردار بابل بعنوان مدعو ویژه شورای اسلامی شهر در این جلسه حضور داشت.

شهردار بابل در خصوص افتتاح پروژه پايش تصويري گفت:اين پروژه با کمترین هزینه و بدون برون سپاری و با دانش کارکنان خلاق شهرداری در حوزه فناوری اطلاعات در هفته های آتی به بهره برداری میرسد.

وي بيان داشت: متاسفانه بنده سال گذشته در حالی از سوی شورای اسلامی شهر، مدیریت شهرداری بابل را در دست گرفتم که شهروندان نسبت به شهرداری دچار انزجار عمومی بودند که این مسئله لطمه بسیار سنگینی به شهرداری زد و‌ باید تلاش می‌شد تا این نگاه را در نظر مردم این شهر تغییر دهیم و دغدغه های گذشته را کم کنیم و  بتوانيم آرامش را به شهر برگردانيم.

سيد مجتبي حكيم افزود: زمانی که مدیریت شهرداری بابل را در دست گرفتم، مسائل و مشكلات زيادي پيش روي بنده بود كه از جمله آن مي توان  به بدهی های میلیاردی شهرداری به بیمه اشاره كرد که به خواست خدا و همت و تلاش مجموعه شهرداري  این بدهی پرداخت شد، همچنين از ديگر مشكلات كه نه معضلات وجود قراردادهای مشکوک بوده كه با بررسی و‌ پيگيري  مشکلات مطروحه را جمع آوری نموديم.

 

شهردار ادامه داد: شهرداری بابل را با بیش از پنجاه میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته ام که تاکنون بیش از ۲۰ میلیارد تومان از بدهی های آنرا پرداخت نموده ایم ، همچنين در آمد شش ماهه سال گذشته حدود ۵۰میلیاردتومان بوده که در مقایسه با آن درآمد شش ماهه این دوره مدیریت شهری ۹۵ میلیارد تومان می باشد.

ايشان به مشکلات انجیل سی اشاره كرد و گفت: که اگر در بدو کار این مشکل جدی را برطرف نمیکردیم اکنون با فاجعه بزرگی روبرو بودیم كه شهرداري را با دشواريهايي روبرو مي نمود.

 

سيد مجتبي حكيم بيان كرد جدی ترین مطالبات مردم، رفع مشکلات آسفالت محلات و خیابانهای سطح شهر بوده  که با فعالیت شبانه روزی بیش از ۱۶۰ کیلومتر مربع روکش آسفالت انجام دادیم .

 

شهردار بابل در خصوص اقدامات انجام شده جهت وصول مطالبات ميلياردي شهرداري گفت: از جمله  اقدامات موثر شهرداری بابل در طي اين هشت ماه وصول مطالبات چند  میلیاردی شهرداری از بدهکارانی‌ست که چندین سال هیچ اقدام موثری در این خصوص صورت نگرفته بود.

 

وي با اشاره به فاز نهایی کمربندی شرقی دوم گفت: با وزیر محترم راه و شهرسازی نیز در اين خصوص جلسات متعددی برگزار شد و در همین راستا بازدیدهایی هم از طرف کارشناسان آن اداره انجام شد که قول مساعد دادند تا در بودجه سال ۱۳۹۹ دیده شود.

سيد مجتبي حكيم بيان نمود: علی رغم تمام تلاشی که بابت اخذ بودجه ملی جهت اجرای پروژه پل‌محمدحسن انجام شد، متاسفانه با سنگ اندازی های برخی عزیزان مواجه شدیم که ادامه کار را با مشکل مواجه کرد.

 

شهردار بابل با توجه به اهميت خدمت رساني به شهروندان اعلام كرد: پارک سراج که چندین بار شاهد کلنگ زنی های تبلیغاتی آن بوده‌اید را بدون هیچ گونه شوی تبلیغاتی در حال احداث و اجرا داریم و این بیانگر آن است که بدون تبلیغات و‌ هزینه‌های گزاف نیز می توان به مردم خدمت کرد.

 

سيد مجتبي حكيم در خصوص تشکیل دفتر فنی شهرداری يادآور شد:  در چارت شهرداری چنین چیزی وجود ندارد ولی برای برطرف کردن آن باید طرح توجیهی ارائه داد چرا که بجز کلانشهرها و مراکز استانها در هیچ شهری وجود ندارد و به این منظور تیمی در شهرداری بابل تشکیل شد تا به بررسی آن بپردازد که جمع بندی خوبی در این امر پرداخته شد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها