• ساعت : ۱۱:۲۱:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 524
مهندس حسینی مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل
قطع نمودن و هرس درخت بدون مجوز خلاف ضوابط است و با عاملان آن برخورد قانونی می شود

مهندس حسینی مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل

قطع نمودن و هرس درخت بدون مجوز خلاف ضوابط است و با عاملان آن برخورد قانونی می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل، سیدمرتضی حسینی مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل بیان کرد؛ با افرادی که اقدام به قطع یا هرس بی ضابطه  درختان سطح شهر نمایند، در هر تعداد و سطحی برخورد جدی می شود.

وی با تاکید بر حساسیت سازمان، در حفظ و نگهداری درختان، افزود: هیچ فردی نمی تواند به تشخیص فردی اقدام به قطع و هرس بی رویه و حتی جا به جایی درختان نماید. لذا این سازمان در راستای وظیفه خود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف عمد و یا غیر عمد از سوی افراد به صورت قانونی با آنان برخورد خواهد کرد.

مدیر عامل سازمان سیما منظر با بیان اینکه خاطیان مشمول جرائم سنگینی خواهند شد، یادآور شد در صورت نیاز شهروندان گرانقدر به قطع ،هرس،  یا جابجایی درخت میتوانند با مراجعه به سازمان سیما منظر و فضای سبز نسبت به پر نمودن فرمهای مربوطه اقدام نمایند و کارشناسان سازمان در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به بازدید و ارائه راهکار لازم اقدام خواهند نمود.

وی افزود: با نظر مساعد شهردار محترم و با کمک کارشناسان و موافقت اعضای هیات مدیره سازمان  و در جهت تشویق شهروندان به حفظ و نگهداری بهینه گیاهان بویژه درختان بومی سیاستهای تشویقی ویژه ای هم در دست تدوین است که پس از تصویب مراجع قانونی به اطلاع شهروندان محترم خواهد رسید.

 مهندس حسینی یادآور شد: طی دوماه گذشته حدود ۳۰ مورد گزارش تخلف مشاهده گردید که در جلسات و کمیسیونهای مربوطه بررسی و منجر به صدور رای تنبیهی لازم شد.

مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بابل، در پایان از شهروندان خواست با توجه به مشکلات متعدد ناشی از نداشتن زیر ساختهای مناسب سازمان را توسعه و نگهداری فضای سبز یاری دهند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها