رو عنوان : حكيم شهردار بابل
عنوان : كارخانه آسفالت شهرداری پر هزینه و‌كم بهره است
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۸:۲۳:۴۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حكيم شهردار بابل

کارخانه آسفالت شهرداری پر هزینه و‌کم بهره است

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، به منظور بررسي مشكلات كارخانه آسفالت شهرداري بابل، جلسه ايي با حضور سيد مجتبي حکيم شهردار بابل، مهندس مقيمي، مهدي پورچالي و غفار آري از اعضاي شوراي اسلامي شهر و كارشناسان و مديران شهرداري تشكيل شد.

در اين جلسه سيد مجتبي حکيم شهردار بابل اظهار داشت؛ با بررسي بعمل آمده در حال حاضر كارخانه آسفالت شهرداري بابل بسيار پر هزينه و كم بهره است.

شهردار بابل ادامه داد: بيشترين مطالبه شهروندان از شهرداري ، آسفالت معابر است.

به گفته شهردار بابل بايد براي برون رفت از هزينه هاي زياد و بازه كم ،بررسي ميداني انجام شود تا بتوانيم وضعيت آسفالت معابر شهر را بهبود ببخشيم.

مهدي پورچالي عضو شوراي اسلامي شهر بابل در ادامه اين جلسه گفت: عمده مشكلات كارخانه آسفالت در ادوار مختلف را مشكل سوءمديريت و نبود نقدينگي مناسب ، خرابي كارخانه  و نبود مصالح و تعطيلي فراوان آن ذكر نمود.

مهندس مقيمي عضو شوراي اسلامي شهر افزايش رضايتمندي شهروندان را در  ارائه خدمات مناسب در خدمات شهري و خدمات عمراني دانست و افزود:

اگر چه از نظر فني و اقتصادي ، نگهداري كارخانه به نفع شهرداري است اما عملا خروجي مناسبي در حال حاضر  از كارخانه شاهد نيستيم.

غفارآري عضو شوراي اسلامي شهر بابل در خاتمه اين جلسه با انتقاد از حجم بالاي نيرو در كارخانه آسفالت گفت: بايد با بررسي كارشناسانه ، نگهداري يا عدم نگهداري كارخانه دقيق مورد بررسي قرار گيرد تا در آتي شاهد اقدامات مناسب در راستاي منافع بيشتر شهرداري باشيم.

 


تعداد بازدید : 197

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0