عنوان : تعریض قسمتی از ضلع جنوب غربی میدان شهید كشوری و خیابان شهید سرگرد قاسمی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ 
ساعت : ۹:۱۴:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

تعريض قسمتي از ضلع جنوب غربي ميدان شهيد كشوري و خيابان شهيد سرگرد قاسمي


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل مهندس كبود شهردار در خصوص تعريض ميدان شهيد كشوري و خيابان شهيد سرگرد قاسمي گفت: بازگشايي در ميدان شهيد كشوري با توجه با حجم ترافيك و تردد بسيار حائز اهميت مي باشد.

وي افزود: اين عرصه ساليان سال بعنوان يك مكان مخروبه مانده بود كه با همكاري سرمايه گذار بخش خصوصي و با اخذ مجوزات قانوني، تعريض اين پروژه انجام شد.

مهندس كبود ادامه داد: زميني كه در اختيار شهرداري قرار گرفت 500 متر مربع مي باشد كه قرار است با توافقات انجام شده يك ساختمان 16 طبقه با رعايت كليه ضوابط طرح تفصيلي و تامين پاركينگ مي باشد .

ايشان اصلي ترين دغدغه در اين منطقه را مشكل ترافيك و تردد عنوان نمود و گفت: با توجه به انجام اين تعريض از دغدغه هاي ما كاسته مي شود و نگاه و برنامه اصلي ما درخصوص تعريض و ارتباط دادن رينگهاي داخلي سطح شهر و روان نمودن ترافيك است.

همچنين در ادامه مهندس قائمي معاون معماري و شهرسازي در خصوص اين تعريض گفت: پروژه فوق يك پروژه تجاري است كه قرار است در باقيمانده زمين به متراژ نزديك به 2000 متر مربع بنا گردد كه حدود 500 متر مربع از كل پلاك فوق الذكر جهت تعريض در اختيار شهرداري قرار گرفته است.

ايشان يكي از محسنات اين پروژه را آزاد سازي قسمت زيادي از ميدان كشوري عنوان كرد و افزود: قسمت غربي اين پروژه، به خيابان سرداران متصل است كه با توجه به وجود مطب پزشكان ما شاهد حجم ترافيك بالا در اين قسمت بوديم كه با اجراي اين پروژه و تامين پاركينگ شاهد كاهش چشمگير ترافيك در اين قسمت خواهيم بود و مشكل ترافيك اين قسمت تا حدودي مرتفع خواهدشد. 


تعداد بازدید : 605

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0