عنوان : شهـرداری بابل میزبان جشنواره عید تا عید در بوستان نوشیـروانی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ 
ساعت : ۱۲:۵۶:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهـرداری بابل میزبان جشنواره عید تا عید در بوستان نوشیـروانی


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل، جشنواره عيد تا عيد به مناسبت دهه ولایت (عيد قربان تا عيد غدير) از ٢ الي ١٠ شهريور ماه از ساعت 20 تا 23 با حضور هنرمندان و با اجراي برنامه هاي متنوع و شاد در گلستان نوشیروانی بابل برگزار شد.

این جشنواره ای همانند دیگر جشنواره هایی که از سوی شهرداری بابل برگزار  شد، مورد استقبال شهروندان قرار گرفت شد و طی چندین شب متوالی، حضور پرشور شهروندان ملموس بود.

 شهرداری بابل از ابتدای سال جاری تلاش نمود تا در حوزه فرهنگی جشن های متعددی متناسب با اعیاد و ایام برگزار نماید و عید تا عید از زمره همین جشن هایی بود که درفاصله دو عید مهم مذهبی به میزبانی شهرداری بابل برگزار شد.

برگزاری برنامه های مفرح، مسابقه، برنامه ویژه کودک و خانواده، نمایش کمدی و اجرای برنامه ای در خصوص تفکیک زباله با حضور کارشناسان از بخش های این جشنواره بود.

شهردار بابل برپایی مراسم شاد و جشنواره ها در مناسبت ها و اعیاد مذهبی وملی را از برنامه های شهرداری بابل برشمرد و گفت: در سال جاری شهرداری بابل تلاش نمود تا در مراسم مختلف، برنامه هایی را برای شهروندان ایجاد کند که خوشبختانه با استقبال آنان مواجه بود.

مهندس کبود فیروزجایی، با ابراز خرسندی از استقبال پرشور شهروندان، مهمترین دغدغه شهرداری را رضایتمندی شهروندان ذکر کرد و افزود: تلاش شهرداری این است تا در این راستا رضایت شهروندان را فراهم نماید.

شهردار بابل متذکر شد: یکی از اقدامات خوب شهرداری بابل، توجه به کارهای فرهنگی در کنار اقدامات عمرانی است و تاکنون در این خصوص با همکاری مدیریت فرهنگی شهرداری بابل برنامه های خوبی صورت گرفته است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی از همکاری و حمایت شورای اسلامی شهر بابل در برگزاری جشنواره های فرهنگی و نیز از حضور اعضای شورا و مدیریت شهری در این مراسم تقدیر کرد.

مدير اداره روابط عمومي شهرداري بابل نیز درخصوص برگزاري اين جشنواره گفت: این مراسم به تاكيد امام جمعه مبني بر ايجاد فضاي مناسب در دهه ولایت  و همچنین با توجه به اهمیت و جایگاه غدیر با دستور مهندس كبود شهردار بابل و همکاری شوراي اسلامي شهر برپا گردید.

مهندس ذکریانتاج افزود: جشنواره عيد تا عيد علاوه بر ایجاد فضای شاد و مفرح برای شهروندان با هدف ترویج و نهادینه کردن فرهنگ غدیر برنامه ریزی و اجرا گردید.

تعداد بازدید : 149

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0