عنوان : اولین تور رسانه ای شهرداری بابل با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ 
ساعت : ۹:۵۹:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین تور رسانه ای شهرداری بابل با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اولین تور رسانه ایی با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری بابل برگزار گردید.

مهندس ذکریانتاج مدیر اداره روابط عمومی شهرداری بابل هدف از برگزاری این تور رسانه ای را مروری بر عملکرد شهرداری در طی یکسال گذشته و اطلاع از روند اجرایی پروژه های در دست اقدام شهرداری و پرسش و پاسخ در این زمینه عنوان نمود، ایشان همچنین از استقبال خوب خبرنگاران و ایجاد فضای صمیمانه بین مسئولین شهرداری و اصحاب رسانه خبر داد و گفت: ما در صدد این هستیم تا این روند ارتباطی مابین مسئولین شهرداری و اصحاب رسانه ادامه پیدا کند.

در این برنامه از پروژ های شاخص انجام شده و در دست اقدام شهرداری در طی یکسال گذشته از جمله لایروبی رودخانه بابلرود، مرمت و بازسازی پل محمدحسن خان، ساماندهی و بهسازی ورودی غربی بابل (بلوار آیت اله خامنه ای) جاده ساحلی، آزادسازی و تملک 35 متری امیرکبیر، و احداث پارک یک هکتاری سراج بازدید بعمل آمد.

مهندس کبود شهردار بابل در بازدید از پروژه ها به ارائه توضیحاتی درخصوص هر کدام از این پروژه ها پرداخت ایشان همچنین از احداث پارک یک هکتاری سراج و ساماندهی و زیباسازی ورودی پل محمدحسن خان تا ابتدای دهیاری ترک محله که ورودی 6 بخش اصلی بابل (مرکزی- بندپی غربی- بندپی شرقی- گتاب- لاله آباد) می باشد ، خبر داد و گفت از کسانی که در حیطه خبر و خبررسانی فعالیت می کنند می خواهیم که در انعکاس و پوشش خبری صحت و سقم خبر را بررسی نمایند چرا که ما مسئولین و اصحاب رسانه فقط یک هدف داریم و آن چیزی جز خدمات به مردم نیست.

لازم به ذکر است بدلیل تراکم پروژه های شهرداری و شورای اسلامی شهر ، عملکرد آن در یکسال گذشته و نبود زمان کافی ادامه بازدید از پروژه ها به وقت دیگری موکول شد.

 
تعداد بازدید : 254

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0