عنوان : دیدار مهندس كبود شهرداربابل با اهالی محله شهرك فرهنگیان و بررسی مشكلات و معضلات آن منطقه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ 
ساعت : ۱۱:۵۸:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ديدار مهندس كبود شهرداربابل با اهالي محله شهرك فرهنگيان و بررسي مشكلات و معضلات آن منطقه


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل، مهندس كبود شهردار به همراه آقای تاجداران عضو شورای اسلامی شهر و معاونین مدیران شهرداری با حضور در محله شهرك فرهنگيان ضمن دیدار با مردم این منطقه به بررسی مشكلات و معضلات آنان پرداخت

وی در ابتدا با بیان این نکته که در مدیریت شهری و شهرداری هیچگونه اعتبار دولتی وجود ندارد گفت : آبادانی شهر تنها زمانی امکانپذیر خواهد بود که همه باهم در این موضوع مشارکت داشته باشیم.

ایشان افزود: پروژه ورودی غربی شهر تنها متعلق به مردم موزیرج نیست، بلکه برای همه شهروندان میباشد و ما در ادامه خدمت رسانی به ساماندهي عمرانی و زیباسازی ورودی شرقی شهر پرداختیم تا شاهد زیبایی ورودی شهر برای شهروندان و مسافران عزیز باشیم.

مهندس کبود ادامه داد: تعمیر و مرمت پل محمد حسن خان کار بسیار سخت و بزرگی میباشد که باتوجه به پیگیریهای صورت گرفته توسط شهرداری و شوراي اسلامي شهر بابل تا چندماه آتی این پروژه مهم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: انتظار داریم که اهالی پل محمدحسن خان همکاری لازم را با شهرداری و شورای اسلامی شهر بابل داشته باشند تا به همت شهروندان عزیز، دغدغه ما در این قسمت برطرف گردد.

شهردار بابل در پایان ضمن تشکر از اهالی صمیمی این منطقه گفت: در تلاش هستیم تا با این نشستها در محلهای مختلف ، با مسائل محلات از نزدیک آشنا شویم و با ارائه راهکارهای درست به رفع این مشکلات بپردازیم.

در ادامه این نشست آقاي تاجداران عضو شورای اسلامی شهر بابل گفت؛ زماني موفق خواهیم بود که فعال و پویا باشیم و این تلاش و پیگیریها بعد از انتخاب شورا بایستی بین مردم و عضو انتخاب شده بیشتر شود.

وی با بیان این نکته که شهرداری و شهروند یک پیوند است افزود: اگر این پیوند و ارتباط برقرار نباشد دچار مشکل خواهیم شد و ما در این زمینه مصمم بودیم تا شورایار محل را شکل دهیم که متاسفانه با آن مخالفت شد. 


تعداد بازدید : 310

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
5.1.0.0
V5.1.0.0