يکشنبه, 1 مهر 1397
عنوان : آئین افتتاحیه هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج با استقبال پرشور مردم بابل برگزار شد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ 
ساعت : ۱۰:۵۷:۲

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

آئین افتتاحیه هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج با استقبال پرشور مردم بابل برگزار شد .

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بابل هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج با حضور مهندس کبود شهردار بابل، اعضای محترم شورای اسلامی،  مسئولین شهرستانی، معاونین و مدیران شهرداری و با شرکت پرشور مردم شهر بهارنارنج در بوستان نوشیروانی بابل برگزار شد .

در این آئین مهندس کبود شهردار بابل با سخنانی ضمن خوش آمدگی به حضار و همچنین تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم هدف از برگزاری جشنواره بهارنارنج را برپایی جشن و نشاط دربین مردم و رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت: امیدوارم‌ هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج را بهتر و پرشورتر از سالهای گذشته و آنچه  در شان مردم و شهر بابل است برگزار نماییم .

ایشان عنوان کرد: با رسیدن ماه اردیبهشت و پیچیدن عطر بهارنارنج در کوچه‌ها و خیابان‌ها شهر همه ما بابلی‌ها به یاد جشنواره بهارنارنج می‌افتیم .

وی با اشاره به اهداف موردنظر در این جشنواره گفت؛ هدف اصلی از برگزاری جشنواره این بود که جشنی در کنار شما مردم عزیز داشته باشیم و دومین هدف ما که بسیار مهم حائز اهمیت است، بحث رونق اقتصادی، پیوست فرهنگی و اشتغال‌زایی از فرآورده های بهارنارنج است و باید تمام توان و تلاشمان را بکار بگیریم تا از  این برند استفاده اقتصادی و برای جوانان شهر ایجاد اشتغال نماییم و امیدواریم بتوانیم این ظرفیت خدادادی را رونق ببخشیم .

مهندس کبود با ذکر این نکته که تمام  گیاهان برای نشاط و شادابی بشر بوجود آمدند افزود: نباید برای استفاده شخصی با چوب به جان درختان بیفتیم و باید با آنها مهربان باشیم .

وی درخصوص پروژه های عمرانی شهرداری گفت: پروژه ورودی غربی شهر (موزیرج) و همچنین عملیات لایروبی بابل‌رود مطمئنا باعث رونق  گردشگری در شهر بابل خواهد شد .

وی در پایان گفت: با اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولین خواهیم توانست پروژه های در دست احداث شهرداری همچون فاز دوم کمربندی‌شرقی، احداث پارک‌ها و احداث فاز‌چهارم جاده ‌ساحلی را در کوتاه‌ترین زمان به انجام برسانیم .


نمایش تعداد بازدیدها : 281

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان