يکشنبه, 1 مهر 1397
عنوان : جلسه هم اندیشی و هماهنگی هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بابل با حضور برخی معاونین و مدیران شهرداری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۲:۴۱:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه هم اندیشی و هماهنگی هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بابل با حضور برخي معاونين و مديران شهرداري


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل هشتمین جشنواره ملی بهارنارنج بابل با حضور برخي معاونين و مديران در شهرداري بابل برگزار شد.

در ابتدا مهندس کیانی معاونت خدمات شهری ضمن خیرمقدم به حاضرین، اظهار امیدواری کرد که  جشنواره امسال دارای ماهیت و محتوای متفاوت و منحصر بفردی برای شهروندان باشد.

وی در ادامه به تشریح وظایف سازمانهای تابعه شهرداری پرداخت و گفت انتظار می رود امسال نیز مانند سالهای قبل همکاری های لازم را در جهت برگزاری بهتر جشنواره داشته باشند. ایشان گفت: جهت پوشش ایمنی و جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی حضور اکیپ آتش نشانی بصورت ثابت امری ضروری است.

مهندس کیانی ضمن تاکید بر ایجاد امکانات مناسب برای غرفه های عرق گیری بهارنارنج افزود: عملیات آبرسانی به این غرفه ها بعهده سازمان آتش نشانی می باشد. 

وی گفت: از سازمان حمل و نقل و ترافیک انتظار می رود اقدامات لازم را با گشت سپند و پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت مدیریت و کنترل و ساماندهی ترافیک و سهولت در امر رفت و آمد شهروندان بعمل آورد.

همچنین معاونت خدمات شهری از اختصاص غرفه ی تخصصی به سازمان پسماند خبر داد و بیان کرد: وظیفه این غرفه شناساندن و معرفی تفکیک زباله از مبدا و مسائل مربوط به آن به شهروندان است.

در ادامه آقای حیدرنیا گفت: امیدوارم با وحدت و همدلی که مهندس کبود شهردار همواره به آن اشاره می نمایند و همچنین همکاری یکدیگر جشنواره را به نحو احسنت برگزار، چرا که این جشنوراه متعلق به شهرستان  است و به صورت امانت در دست ماست و امیدوارم بتوانیم وظیفه خطیر به خوبی به ثمر برسانیم.

مهندس ابوالحسنی دبیر هشتمین جشنواره بهارنارنج ضمن تقدیر و تشکر از اداره روابط عمومی شهرداری بابت نصب بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی مختص به جشنواره در سطح شهر گفت: این جشنواره نه تنها متعلق به بابل بلکه استان مازندران می باشد و ما باید به کمک ارگانهای مختلف سطح شهر در بهتر برگزار نمودن آن بکوشیم.

وی ضمن اشاره به توضیحات مهندس کیانی درخصوص همکاریهای سازمانهای تابعه شهرداری به تخصیص غرفه ای به سازمان پسماند اشاره و افزود: این غرفه می تواند در کنار غرفه های دیگر غرفه ای متفاوت تری باشد و ما شاهد تحولات خوب دراینخصوص در سطح شهر باشیم.

در ادامه مهندس علیپور سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک و مهندس دابوئیان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و همچنین مهندس نژاد اکبر مسئول گشت سپند آمادگی خود را جهت همکاری های لازم در راستای برگزاری این جشنواره اعلام نمودند.

در پایان مهندس نتاج سرپرست روابط عمومی ضمن تاکید بر همکاری و همدلی لازم در برگزاری جشنواره افزود: برگزاری جشنواره بهار نارنج از مهمترین دغدغه های ما محسوب می شود و امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر شهروندان را جلب کنیم.
نمایش تعداد بازدیدها : 256

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان