دوشنبه, 29 مرداد 1397
عنوان : ادامه دیدار نوروزی اصحاب رسانه با مهندس كبود شهردار بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ 
ساعت : ۸:۲۰:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ادامه دیدار نوروزی اصحاب رسانه با مهندس کبود شهردار بابل


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری بابل در ابتدا مهندس  ذكريانتاج سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو به خبرنگاران این نوید را داد شرایطی ایجاد نماید تا خبرنگاران، علیرغم حجم بالای کاری شهردار، بتوانند نشست خبری و صمیمی را با شهردار داشته تا بتوانند پرسشها و سوالات خود را مطرح نمایند. 

مهندس کبود شهردار بابل نیز ضمن تبریک مجدد سال نو و عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع) و استقبال از نشست صمیمی با کلیه خبرنگاران، بیان نمود: ما نیز این انتظار را داریم خبرهایی که اطلاع رسانی می شود دارای ادله و مستندات درست و منبع اطلاعاتی دقیق باشد و عدم استناد از منبع درست جز تشویق اذهان عمومی و مکدر ساختن شهروندان کاری پیش برده نمیشود. بنابراین قبل از اشاعه خبر از درستی خبر و منبع خبر اطمینان حاصل نمایید.

وی گفت: اصول کار ما  تعامل و همکاری فیمابین با کلیه عوامل از جمله معاونین، مدیران، کارشناسان و همچنین اصحاب رسانه و شهروندان عزیز می باشد و ماحصل این تعامل و همکاری ما را به سمت جلو سوق می دهد و باعث پیشرفت، شادابی و نشاط شهر و شهروندان می شود.

ایشان افزود: هدف همه ما با همت مسئولین و تک تک شهروندان پیشرفت و اعتلای هر چه بیشتر شهر  بابل می باشد چرا که شهرداری یک نهاد اجرایی مردم محور است که درآمد خود را از طریق پرداخت عوارض توسط خود مردم کسب و در نهایت همین درآمد را صرف آبادانی و عمرانی شهر می نماید تا شهری درخور شهروندان بابلی داشته باشیم.

مهندس کبود خاطر نشان کرد: نگاه ما یک نگاه تبلیغاتی نیست و ما برای تبلیغات کاری انجام نمی دهیم بلکه این شهروندان هستند که با نظارت بر کارهای عمرانی، زیباسازی، خدماتی و فرهنگی خود مبلغ کارهای شهرداری می باشند. مانند پروژه ورودی غربی بابل (موزیرج) که رضایت و خشنودی شهروندان را به همراه داشت.

وی همچنین ضمن یادآوری اینکه انتقادات سازنده و درست شهر را به سمت پیشرفت و توسعه سوق می دهد گفت: نگاه و رویکرد مثبتی به عمکرد و پروژه های شهرداری داشته چرا که ما در جهت اعتلا و شکوفایی شهر برای آیندگان گام برداریم و همچنین یک نقد سازنده به ما نشان می دهد که همیشه شهروندان و اصحاب رسانه نظاره گر کارهها و عملکرد ما می باشند.

مهندس کبود گفت: همانطور که برخی از کارها را مورد انتقاد قرار می دهیم باید از کارهای درست که با زحمت و تلاش شبانه انجام می شود تقدیر شود، چرا که این قدرشناسی منجر به ایجاد انگیزه دوچندان و ترغیب مسئولین به ارائه خدمات بهتر می شود.

ایشان با بیان اینکه کارهای عمرانی مثل پروژه های بزرگی چون موزیرج، لایروبی رودخانه بابلرود و تملک خیابان 35 متری امیرکبیر، زیباسازی پیاده روها و میادین تنها کار عمرانی نیست چرا که ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان کار فرهنگی نیز محسوب می شود.

در پایان ایشان ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه و تقدیر از سعی آنان در اطلاع رسانی و روشنگری گفت: شهرداری و اصحاب رسانه باید با هم با وحدت و همدلی درجهت پیشرفت شهر گام بردارند.

در ادامه همچنین مهندسرستم پور معاونت توسعه منابع انسانی از روند روبه جلو شهرداری در 6 ماه اخیر یاد کرد و گفت: علیرغم بودجه کم، چیزی مانع از پیشرفت شهر نشده و شهرداری سه برابر بودجه عمرانی سالهای گذشته کارهای عمرانی انجام داده و امیدواریم با همکاری هم شاهد شتاب بیشتری در کارها باشیم.

وی بیان داشت: مجموعه درآمد شهرداری و سازمانهای تابعه 145 میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته 40 میلیارد افزایش درآمد داشته ایم که این خبر خوبی برای شهر و شهرداري مي باشد.

 
 

نمایش تعداد بازدیدها : 107

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان