دوشنبه, 29 مرداد 1397
عنوان : حضور مهندس كبود شهردار بابل در جمع پرسنل مدیریت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بابل
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ 
ساعت : ۱۱:۶:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور مهندس كبود شهردار بابل در جمع  پرسنل مديريت فرهنگي ورزشي اجتماعي شهرداري بابل


به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل مهندس كبود شهردار بابل به همراه تنی چند از معاونین شهرداری با حضور در جمع کارکنان مديريت فرهنگي اجتماعي ورزشی ضمن تبريك سال نو گفت؛ مهمترین وظيفه مديريت فرهنگي، فرهنگ سازي در حوزه شهرسازي و پروژه هاي در دست اقدام و مجموعه كارهايي كه در شهر توسط شهرداري انجام مي شود، و همچنین  ايجاد نشاط و شادابي در بين شهروندان دانست.

 وافزود: خصوصاً این مجموعه میتواند دربحث آسيب شناسي اجتماعي و فرهنگي پروژه هايي كه توسط شهرداري انجام مي شود بعنوان بازوي شهرداري در همپوشاني و نگاه شهروندان در نشان دادن بهتر  خدمات ارائه شده و همچنين معرفي برنامه ها و پروژه هاي در دست اقدام شهرداري كه بر حسب وظيفه خدمت رساني به شهروندان انجام می شود ، مي باشد.

ايشان خاطرنشان کرد: شهرداری بر حسب وظيفه ای كه دارد بايد با ساير ارگانهاي شهري و شهرستاني تعامل و همكاري فيمابين داشت. و گفت؛ مهمترين بخش كار فرهنگي، فرهنگ سازي و بهينه سازي امور شهرداري در بخشهاي عمران، خدمات شهري، فضاي سبز و غيره..... در جهت اعتلا و پيشرفت شهر مي باشد.

مهندس كبود بيان داشت: پروژه موزيرج علاوه بر یک كار عمراني يك كار اجتماعي نیز بود، چراکه توانستيم نظر مساعد شهروندان را جلب كنيم و نظر آنها را با شهرداري هم سو نماييم.

ايشان همچنين با اشاره به لايروبي رودخانه بابلرود يكي ديگر از نمونه هاي كار فرهنگي، اجتماعي شهرداري قيد نمود كه شهرداري توانست با تمام توان خود آنرا دوباره احيا نمايد و جان تازه ايي به آن دهد.

ايشان بیان داشت: شهرداري در كنار كارهاي زياد عمراني خود از كوچكترين فرصت براي برپايي جشنواره ها، سمينارها و جشن ها استفاده مي نمايد تا حس رضايتمندي در شهروندان ايجاد نمايد.

شهردار بابل افزود: كار در مديريت فرهنگي كاري بسي سخت ولي در عين حال زيباست و بايد با داشتن يك برنامه مدون به جزئيات آن توجه نمود.

ايشان ضمن تشكر از زحمات اين مجموعه در سالي كه گذشت و برکسی پوشيده نيست گفت: ما براي سال ٩٧ برنامه ايي جدي و مدون در بخش فرهنگي خواهيم داشت ، و تأکید ویژه بر اهميت كيفيت کارهایی که انجام خواهد شد، نمود.

در ادامه مهندس كبود شهردار بابل افزود : با افزایش بودجه سه درصد، و دو برابر نمودن آن در سال ٩٧ در مقايسه بودجه آن در سالهاي گذشته در جهت ارتقا مديريت فرهنگي در سطح کلان مي باشيم و اين نشان دهنده نگاه ويژه ی ما به اين بخش می باشد.

ايشان هدف از حضور مديريت فرهنگي در بخش شهرداري مركز را تقویت حوزه فرهنگی و ایجاد برنامه های مدون و وسیع دانست و خاطر نشان کرد: اين جابجایی  موجب نزديكي و ارتباط تنگانگ در جهت پیشبرد اهداف شهرداری در حوزه فرهنگی می باشد و  گفت؛ مديريت فرهنگي به كساني نياز دارد كه فرهنگ دوست، شهردوست و شهرداري دوست باشند و جهت ارتقاي شهر و شهرداري از هيچ كوششي دريغ ننمايند.

وی در پايان ضمن تاكيد بر تلاش و پيشرفت شهر در بعد فرهنگي گفت؛ ما بعنوان يك مجموعه با هم براي اعتلا و پيشرفت شهر گامهاي محكمي برخواهیم داشت و اميدوارم كه اموري كه انجام ميدهيم پروژه محور و اداره محور باشد نه شخص محور و هدف ما تنها رشد، بالندگي و تقويت مديريت فرهنگي است و در راستای آن بايد روحيه همدلي، هم فكري و فضاي مثبت نیز در اين مجموعه حاكم باشد.
نمایش تعداد بازدیدها : 136

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان